VELKÝ ÚJEZD
Novinky
Jarní víkendovka 2023
2023-04-29 20:55:45
Zdravíme všechny a hlásíme se s dalšími informacemi! I v letošním roce se můžete těšit na naši již tradiční jarní víkendovou akci pro mladší děti! Registrace bude probíhat již od zítřejšího odpoledne. Všechny ostatní důležité informace najdete na našem webu.
Znovuotevření registrací
2023-03-20 21:10:20
Díky vašemu dodatečnému zájmu jsme se rozhodli, že prodloužíme registrační období pro letošní tábory. Neváhejte tedy, a využijte tuto jedinečnou příležitost, pokud jste tak v prvním kratším registračním okně neučinili.
Tuto zprávu bychom rádi doplnili o jednu DŮLEŽITOU TECHNICKOU PŘIPOMÍNKU:
Prosíme všechny aktivní registrované uživatele, aby si kontrolovali v nastavení účtu aktuálnost osobních údajů o vašich dětech, které se mohou časem měnit (např. ukončená třída).
Dále vás také prosíme, abyste překontrolovali správnost těchto údajů. Mezi letošními registracemi jsme zaznamenali poměrně častý výskyt chybně zadaných údajů (zejména rodných čísel).
Děkujeme za vaši přízeň a už teď se na vás těšíme!
Změny a info pro rok 2023
2023-02-26 22:38:36
Hlásíme se vám s novinkami!
Možná jste se o tom už někteří doslechli. Letošním rokem dochází k DULEŽITÉ ZMĚNĚ! Naše tábory budou mít nového hlavního vedoucího. Monča se totiž rozhodla povýšit péči o naše tábory na ještě vyšší úroveň a začíná podporovat rozvoj účastnické základny. Předává tak žezlo hlavního vedoucího Vojtovi a nám nastává nová éra. Rozhodně se máte na co těšit!
Nic se pro vás tím ale nemění. Příští týden 4. března rozjížíme přihlašování na letošní tábor a brzy poté také na jarní víkendovku.
Přijímáme účastníky od 1. do 9. třídy základní školy. Někteří z vás vědí, že jsme v minulosti horní věkové hranici připouštěli určitou benevolenci. Z kapacitních důvodů jsme však od teď nuceni tuto hranici striktně dodržovat. Starší děti tudíž přijímat nemůžeme. Pro zájemce tohoto věku je k dispozici podzimní víkendovka.
Děkujeme za vaši stálou přízeň a budeme se na vás těšit!
Vaši Újezďáci.
Podzimní víkendovka 2022
2022-10-02 16:40:49
S radostí Vám oznamujeme, že i letos budeme pořádat podzimní víkendovou akci pro starší děti! Registrace bude probíhat již dnes večer, všechny ostatní důležité informace najdete na našem webu.
Důležité informace a novinky táborového systému
2022-08-23 12:28:52
Zdravíme všechny příznivce Újezdských táborů!
Máme pro Vás několik důležitých informačních sdělení. Prvním a hlavním je zprovoznění funkce hromadných informačních newsletterů v našem systému. Každý z Vás s účtem v našem systému má nyní možnost dostávat e-maily, kterými Vás budeme informovat o nadcházejících akcích, novinkách, spouštění registrací a důležitých informací týkajících se našeho webu, takže Vám již žádná novinka od nás jen tak neunikne. Pokud si nebudete přát dostávat tyto informační e-maily, můžete si tuto preferenci nastavit v nastavení Vašeho uživatelského účtu na webu. Zároveň budou všechny tyto zprávy archivovány v naší webové sekci "Novinky".
Další novinkou je funkce automatických odkazů na táborové fotogalerie a videa. Pokud se Vaše dítě zůčastnilo daného turnusu tábora, či jiné akce, budou se vám po rozkliknutí akce u daných turnusů zobrazovat tlačítka s odkazy na zmiňovaná multimédia. (DŮLEŽITÉ TECHNICKÉ SDĚLENÍ: Pro to, abyste si přístup k těmto odkazům v systému zachovali, je potřebný záznam o Vašem dítěti a jeho platná registrace na akci. Tudíž je důležité, abyste pro zachování tohoto přístupu neodstraňovali ze systému záznamy o registrovaných dětech.) Připomínáme, že tyto odkazy jsou veřejnosti nedostupné a proto Vás prosíme, abyste je pro zachování soukromí všech účastníků bez jejich souhlasu nešířili. Odkazy budou doplněny zpětně i pro loňský Rytířský tábor.
Dále se v blízké budoucnosti můžete těšit na doplňování dalších sekcí našeho webu, jako je například veřejná fotogalerie, či informace o samotném Velkém Újezdu - našem domácím působišti. Prozatím Vám přejeme pohodový zbytek léta a budeme se na Vás těšit na dalších akcích.

Vaši Újezďáci.
Web spuštěn!
2021-05-16 20:41:42
Dnešním dnem spouštíme tento web pro registrace a všechno kolem táborů. Doufáme, že budete s touto službou spokojeni. Při jakýchkoli problémech neváhejte kontaktovat správce webu.