VELKÝ ÚJEZD
Akce
Podzimní víkendovka 2022
Léto je za námi a máme tu další podzimní víkendovku pro starší děti a mládež! Co tě čeká? Adrenalin, zábava, modlitba, uplatnění tvých vědomostí a spousta dalšího. Každý z nás pozná své fyzické i psychické zdatnosti, o kterých možná nevěděl. Věk účastníků 13 - 18 let, příjezd v 15:30-16:00. Účastnický poplatek je 400 Kč, část je účastníkům hrazena od SHM.
Jarní víkendovka 2022
Po trochu delší pauze tu máme i jarní víkendovku! Co tě čeká? Spousta her a zábavy, modlitba, noví i staronoví kamarádi a spousta dalšího. Každý z nás pozná lépe sebe i ostatní a společně si užijeme parádní víkend! Věk účastníků 7 - 12 let (děti po 1. třídě ZŠ), příjezd v 16:00-16:30, odjezd v neděli po mši svaté (11:00).
Tenkrát na východě
Svět je malý a o náhody v něm není nouze... I přesto je v něm stále hodně míst, kam jsme na našich táborech nezavítali. Vydali jsme se skrze pouště Kanaánu, skrze prérie Divokého západu, do Viktoriánské Anglie za detektivem Holmesem, do hlubin středověku, či do Středozemě za hobity... Za širými oceány a moři, kde každé ráno vychází slunce, je však tolik tajuplných koutů, které můžeme společně prozkoumat... Neváhej, vezmi svou katanu a připrav se k boji! Odvážnému štěstí přeje!
Podzimní víkendovka 2021
Podzimní víkendovka je po krátké pauze tady! Co tě čeká? Adrenalin, zábava, modlitba, uplatnění tvých vědomostí a spousta dalšího. Každý z nás pozná své fyzické i psychické zdatnosti, o kterých možná nevěděl. Věk účastníků 13 - 18 let, příjezd ve 14:00-14:30.
Tenkrát ve středověku 2021
Nahlédni do temného věku hrdinů, moudrých králů a udatných rytířů! Vydej se s námi na dobrodružnou výpravu do nitra dob dávno minulých. Nalezni ve svém srdci odvahu, silnou víru, pevnou vůli a přidej se k nám. Království Tě potřebuje! In nomine Patris et Filii et Spiritus Sancti.