VELKÝ ÚJEZD
Akce
Jarní víkendovka 2024
Rok se s rokem sešel a máme tu další jarní víkendovku pro mladší děti. Co tě čeká? Spousta her a zábavy, modlitba, noví i staronoví kamarádi a spousta dalšího. Každý z nás pozná lépe sebe i ostatní a společně si užijeme parádní víkend! Věk účastníků 7 - 12 let (děti po 1. třídě ZŠ), příjezd v 16:00-16:30, odjezd v neděli po mši svaté (11:00).
Cesta časem 2024
Čas je to nejdražší, co máme, neboť jeho hodnota je nevyčíslitelná. Jakmile se něco stane, už to nemůžeme vrátit, nemůžeme změnit své chyby. Kéž by to šlo... Ještě jeden pokus, ještě jedna možnost vypořádat se s minulostí... V Bibli se však praví, že u Boha není nic nemožného. Máš i ty odvahu vydat se na cestu časem?
Podzimní víkendovka 2023
I letos pro Vás připravujeme podzimní víkendovku pro starší děti. Na ní tě čeká adrenalin, zábava, modlitba a spousta dalšího. Každý z nás pozná své fyzické i psychické zdatnosti a otestuje si je na maximum. Věk účastníků 13 - 18 let, příjezd v 15:30-16:00, odjezd v 14:00-14:30.
Jarní víkendovka 2023
I letošní rok nás jarní víkendovka nemine! Co tě čeká? Spousta her a zábavy, modlitba, noví i staronoví kamarádi a spousta dalšího. Každý z nás pozná lépe sebe i ostatní a společně si užijeme parádní víkend! Věk účastníků 7 - 12 let (děti po 1. třídě ZŠ), příjezd v 16:00-16:30, odjezd v neděli po mši svaté (11:00).
Dobrodružství v Novém světě 2023
Jakmile slunce klesá za obzorem, skupinka zvídavých dětí se schází okolo ohně. Se zatajeným dechem poslouchají vyprávění moudrého letitého šamana. Vypráví jim o krásách Nového světa, ale i o možném nebezpečí, které zde číhá. Vypráví jim o širých prériích, kde se prohání bizoni a o nádherných horách i jezerech, které jen čekají na to, aby je nějaký zvědavec objevil... V této oáze klidu se ale pokojné časy blíží ke konci... Hrozba střetu se nezadržitelně blíží. Pomůžeš nám ochránit pokoj této nádherné krajiny a zažít nezapomenutelné momenty se svými kamarády? Volba je jen na Tobě, vol moudře. Šaman Tě již očekává...
Podzimní víkendovka 2022
Léto je za námi a máme tu další podzimní víkendovku pro starší děti a mládež! Co tě čeká? Adrenalin, zábava, modlitba, uplatnění tvých vědomostí a spousta dalšího. Každý z nás pozná své fyzické i psychické zdatnosti, o kterých možná nevěděl. Věk účastníků 13 - 18 let, příjezd v 15:30-16:00. Účastnický poplatek je 400 Kč, část je účastníkům hrazena od SHM.
Jarní víkendovka 2022
Po trochu delší pauze tu máme i jarní víkendovku! Co tě čeká? Spousta her a zábavy, modlitba, noví i staronoví kamarádi a spousta dalšího. Každý z nás pozná lépe sebe i ostatní a společně si užijeme parádní víkend! Věk účastníků 7 - 12 let (děti po 1. třídě ZŠ), příjezd v 16:00-16:30, odjezd v neděli po mši svaté (11:00).
Tenkrát na východě 2022
Svět je malý a o náhody v něm není nouze... I přesto je v něm stále hodně míst, kam jsme na našich táborech nezavítali. Vydali jsme se skrze pouště Kanaánu, skrze prérie Divokého západu, do Viktoriánské Anglie za detektivem Holmesem, do hlubin středověku, či do Středozemě za hobity... Za širými oceány a moři, kde každé ráno vychází slunce, je však tolik tajuplných koutů, které můžeme společně prozkoumat... Neváhej, vezmi svou katanu a připrav se k boji! Odvážnému štěstí přeje!
Podzimní víkendovka 2021
Podzimní víkendovka je po krátké pauze tady! Co tě čeká? Adrenalin, zábava, modlitba, uplatnění tvých vědomostí a spousta dalšího. Každý z nás pozná své fyzické i psychické zdatnosti, o kterých možná nevěděl. Věk účastníků 13 - 18 let, příjezd ve 14:00-14:30.
Tenkrát ve středověku 2021
Nahlédni do temného věku hrdinů, moudrých králů a udatných rytířů! Vydej se s námi na dobrodružnou výpravu do nitra dob dávno minulých. Nalezni ve svém srdci odvahu, silnou víru, pevnou vůli a přidej se k nám. Království Tě potřebuje! In nomine Patris et Filii et Spiritus Sancti.